O Pokusie  |  Rodowód  |  Osiągnięcia  |  Galeria  |  Potomstwo

 

 

 

 Miot  „S”

 

 Ur. 27.08.2016 - 13 szczeniąt: 6 piesków i 7 suczek

 

OJCIEC: 

Multi CH. C.I.B. vice WW BISS 2013 imoprt USA:
KENNEBEC´S FINAL ANSWER
(HD:A/A , ED:0/0, OCD:free, LTV:neg, BACK:neg, TAIL:neg. THYROID:negative, EYES:negative, DDstatus BB status - not carry any livernose gene )


MATKA: 

POKUSA z Werwą
((HD: A/A, ED: 0/0, OCD: free (-)(-), spondyloza: neg. (0), thyroid normal)

 

 

 

 

Wybrałam na ojca szczeniąt naszej Pokusy Titikakę ze względu na jego wspaniały rodowód łączący w sobie amerykańskich przodków, co dało odzwierciedlenie w doskonałym eksterierze – pięknej budowie, wyrazie i umaszczeniu, a także, - co bardzo ważne – ze względu na jego niezwykle miłą, otwartą i stabilną psychikę. Tino jest psem w doskonałym typie i o równie doskonałym zdrowiu. Mam nadzieję, że takie właśnie cechy przekaże swojemu potomstwu z miotu S.
Więcej zdjęć i info o Titi na jego stronie: http://www.ascot.cz/tino/front.htm

O matce szczeniąt Pokusie informacje można znaleźć na jej stronie: http://werwa.pl/pl/index.php/rhodesiany/suki/pokusa

 

 

Info poporodowe:

 

Poród był naturalny, Pokusa rodziła spokojnie, sama, bez komplikacji, z niewielką moją pomocą. O godz. 2:21 w nocy zosatła mamą :-) - urodziła pierwsze szczenie - pieska o wadze 400g. Poród zakończył się o godz. 13:18. W sumie urodziło się 13 szczeniąt, 6 piesków i 7 suczek. Wszystkie zdrowe, silne, z odruchem ssania, bez wad anatomicznych. Nie stwierdziłam DS i zrostów w ogonkach. Cała trzynastka ma pręgi, jedna dziewczynka zdecydowanie mniejszą, pozostałe są prawidłowe, o odpowiedniej długości i symetrycznych ślimakach koron. Jeden piesek ma spore białe znaczenia na brzuszku, reszta w normie. Miot wagowo i pokrojowo bardzo wyrównany. Waga urodzeniowa szczeniąt waha się od 400 do 480g

Pokusa jest bardzo spokojną, troskliwą matka, bardzo dobrze opiekujes się swoimi dziećmi, ma dużo mleka, szczenięta są codziennie ważone i ładnie przybierają na wadze.

 

 Zdjęcia szczeniąt w pierwszej dobie:

 

   

 

Więcej zdjęć w Galerii miotu S