18.04.20202 Narodziny miotu C!!!

 

Nasze długo wyczekiwane przez wszystkich szczęnięta Primy w końcu już są na świecie i cieszą nas wszystkich swoją obecnością! :-)) Prima po raz drugi w życiu poczuła się dumną mamą :-) W miocie C urodziło się 11 szczeniąt: 7 dziewczynek i 4 chłopaków. Poród był naturalny, trwał 13 godzin. Wszystkie szczęnięta są zdrwowe, silne, mają odruch ssania. Tylko 1 chlopczyk ma niestandardową pręgę z 3 wicherkami, reszta szczeniąt jest zgodna ze wzorcem. Więcej info i zdjęć można znaleźć na podstronie potomstwa Primy oraz na fejsbukowym profilu hodowli: https://www.facebook.com/zwerwa - zapraszamy!!
Tam też będzie dostępna galeria zdjęć miotu C

 

 


 

 

12.03.20202  Ciąża Primy potwierdzona!!

 

Dzisiejsze badanie USG potwierdziło, że Prima jest szczenna. Bardzo się cieszymy, tym bardziej, że drugi miot Primy jest już od dawna zaplanowany i oczekiwany, nie tylko przez nas. Przewidywana data porodu to 16.04.2020. Osoby zainteresowane szczeniętami prosimy o kontakt. Więcej zdjęć oraz info na temat miotu C i przyszłych rodziców można znaleźć w zakładce potomstwa Primy, a także na fejsbukowym profilu hodowli: https://www.facebook.com/zwerwa - zapraszamy!!

 

 Filmik z badania USG można zobaczyć na FB 

 


 

 

16.17.02.2020  Krycie Primy

 

16 i 17 lutgo byliśmy na kryciu Primy na Słowacji. Wybrankiem Primy zostal piękny, miły, utytułowany i bardzo stabilny psychicznie Nelson, którego już od dawna przeznaczyliśmy na reproduktora dla naszej suczki. Krycie odbyło się naturalnie, sprawnie i bez problemów, teraz czekamy na potwierdzenie ciąży, o czym niebawem poinformujemy wszystkich zainteresowanych :-)

 

 Poniżej para przyszłych rodziców w zapowiedzi miotu C

 

 

 

 

 


 

 

2.03.2020  Maluchy z miotu B juz na świecie!!!

 

Wieczorem o 21:48, 2 marca pod Krakowem w domu naszych przyjaciół, przez cesarskie cięcie urodziło się 9 szczenięt z miotu B od Mii (Satysfakcja z Werwą). Jest 3 chłopaków i 6 dziewczynek :-). Wszystkie zdrowe, silne, żywotne, z odruchem ssania. Mama Mia czuje się dobrze, mimo operacji ma bardzo dużo pokarmu, troskliwie zajmuje się swoimi dziećmi, karmi je i pielęgnuje z poświęceniem. Wszyscy jeszcze zmęczeni, ale dumni i szczęśliwi! :-)

Wkrótce dalsze wiadomości o tym jak rosną i rozwijają się szczenięta.

Info o miocie B dostępne także w zakładce potomstwa Mii 

Zapraszamy również na fejsbukową stronę Mii: Rhodesian Ridgeback - Mia Satysfakcja z Werwą  i na stronę hodowli z Werwą na FB: https://www.facebook.com/zwerwa , gdzie można zobaczyć wiele zdjęć miotu i rodziców oraz przeczytać informacje o szczeniętach.

 

Poniżej zdjęcie szczęśliwej mamy i jej dzieci tuż po porodzie

 

  

 

 


 

 

3.02.2020  Ciąża Mii potwierdzona

 

Badanie USG potwierdzilo ciążę mnogą u Mii!  Poród przewidywany jest na początku marca. Poniżej pierwsze zdjęcie szczeniąt w 21 dniu ciąży ;-)

 

 

 

 

Więcej info o rodzicach i miocie w zakładce potomstwa Mii

 

 


 

 

 

3-4.01.2020  Krycie Mii

 

W ten weekend odwiedziliśmy naszych południowych sąsiadów, gdzie udaliśmy się z Mią na krycie. Po wielu rozważaniach tym razem wybraliśmy dla niej chłopaka mieszkającego w Czechach - urodziwego i bardzo miłego Safira - Incredible Saphire Qwandoya.  Osoby zainteresowane szczeniętami z przyszłego miotu B proszone są o kontakt z nami.

 

Poniżej zapowiedź oczekiwanego miotu

 

 

 

 

Więcej info o rodzicach i miocie w zakładce potomstwa Mii

 

 


 

 

Wszystkie szczenięta z miotu A od Satysfakcji (Mii) są już w swoich nowych domach. 

Wkrótce szczegóły dotyczące planowanego miotu B 

 

 


 

 

7.03.2019  Są jeszcze wolne szczenięta z miotu A

 

Jest jeszcze wolna wystawowa suczka z miotu A. Zdjęcia i filmiki można oglądać na FB na profilu suki matki Mii: Rhodesian Ridgeback - Mia Satysfakcja z Werwą Zapraszamy! Wszelkich szczegółów można dowiedzieć się u właścicieli Mii pod nr tel:  788 127 375 oraz tu - kontakt

 

 


 

 

13.12.2018  Szczenięta z miotu A już na świecie!!!

 

Dzielna Mia została po raz pierwszy mamą! :-)  Urodziła 12 szczeniąt, 8 piesków i 4 suczki. Wszystkie szczenięta są zdrowe i silne, z ochotą piją pokarm mamy, mają prawidłowy odruch ssania. Młoda mama rodziła swoje pierwsze dzieci przez cesarskie cięcie, ale mimo tego wspaniale się nimi opiekuje od pierwszej chwili i ma bardzo dużo pokarmu. Szczeniaczki zaokrąglają się i przybierają na wadze w oczach :-) Mia jest bardzo dobrą, troskliwą i zaradną matką.

 

Poniżej zdjęcia z pierwszych chwil po porodzie:

 

       

 

 Więcej info o miocie A oraz rodzicach w zakładce Satysfakcja/Potomstwo

Zdjęcia szczeniąt już wkrótce w Galerii miotu A

 

 


 

 

9.11.2018  Ciąża Mii potwierdzona!! W połowie grudnia spodziewamy się nowego miotu rodezjanów!! 

 

 

Dzisiaj badanie USG potwierdziło mnogą ciążę u naszej kochanej Mii, bardzo się cieszymy z tej radosnej nowiny!! :-) Poniżej zdjęcie USG.

 

 

 

 

Więcej info dot. miotu A w zakładce Satysfakcja/Potomstwo

Osobom zainteresowanym szczeniętami z tego miotu podajemy kontakt tu lub telefon do współwłaścicieli Mii: 784718538

 

 


 

 

14.10.2018  Krycie Mii

 

Tego dnia odbyło się krycie naszej Mii znanym nam już dobrze i uwielbianym przez nas Homerem w zaprzyjaźnionej hodowli Pręgowce z Jasienia.  Wkrótce ogłosimy rezultat tej randki :-) Nie byla to randka w ciemno ;-) gdyż zarówno hodowczyni Homera, jak i on sam, są nam bardzo bliscy, a jego rodowód jest nam zanny daleko w głąb i bardzo przez nas ceniony. 

 

Poniżej zapowiedź oczekiwanego miotu

 

 

 

 

Kontakt dla osób zainteresowanych miotem A tu lub pod tel: 784718538 . Więcej info o miocie i rodzicach w zakładce Potomstwo Satysfakcji

 

 

 


 

 

11.08. 2018 Nie mamy już wolnych szczeniąt z miotu Z od Rewelki

 

 

Dzisiaj odjechały do swoich nowych domów 2 ostatnie pieski z miotu Z (Akin x Rewelka) - zółty ZWIASTUN i granatowy ZACHWYT.

Wszsytkim naszym szczeniaczkom z miotu Z życzymy wspaniałego życia ze swoimi rodzinami, a właścicielom dużo radości i samych cudownych chwil z 4-nożnymi pociechami! :-)

 

 


 

 

7.08.2018 Mamy jeszcze 2 wolne pieski z miotu Z od Rewelki!!!

 

Są jeszcze wolne 2 przepiękne, wystawowe pieski z miotu Z - "żółty" ZWIASTUN i "granatowy" ZACHWYT !! UR.20.05.2018

Ojciec: AKIN Stribrny Vrch Kremesnik (Ozrhode Australian Idol x Aischa z Krajickovy Strane)

Matka: REWELACJA z Werwą (Kadamo It’s Now Or Never „Elvis” x Nasza Laila z Werwą)

Pieski mają wspaniałą psychikę, są odważne, otwarte na nowe wyzwania, wesołe,  bardzo kontaktowe i inteligentne, niezwykle miłe i przylepne, lgną do ludzi - czekają na swoje nowe domy. Są to piękne szczenięta z dużym potencjałem wystawowym i hodowlanym. Są bardzo ładnie zbudowane, atrakcyjnie umaszczone, z pięknymi głowami i miłym wyrazem. 

Wszelkie szczegóły dot. tego miotu znajdziecie na podstronie Rewelacja/Potomstwo

Poniżej fotki obu piesków, więcej zdjęć w galerii miotu Z

 

   

 

 

   

 

 


 

 

7.08.2018 Nowe zdjęcia 8 tygodniowych i ponad 2 miesięcznych szczeniąt

 

Zajglądnijcie do Galerii miotu Z zobaczyć co słychać u naszych całkiem już sporych maluchów - zapraszamy! :-)

 

 


 

 

7.07.2018  Nowe indywidualne zdjęcia szczeniąt

 

Dzisiaj zrobiliśmy 7 tygodniowym maluchom indywidualne ustawiane zdjęcia - możecie zobaczyć w ich Galerii jak pięknie pozowały :-) Spisały się rewelacyjnie, mimo że byly ustawiane pierwszy raz w życiu i to na wysokim stoliku w nieznanej dotąd przez nich części ogrodu.

 

 


 

 

5.07.2018 Przegląd miotu Z

 

Dzisiaj odbył się związkowy przegląd miotu, szczenięta zostały zatatuowane i zakwalifikowane do wystawienia im metryczek. Zniosły cały przegląd bardzo dzielnie, zostaly bardzo dobrze ocenione przez komisję hodowlaną, podobnie jak ich mama Rewelka i warunki hodowli. Mają ładny opis w protokole z przeglądu miotu. 

 

 


 

 

1.07.2018  Nowe zdjęcia 6 tygodniowych szczeniąt w Galerii miotu Z

 

Szczenięta skończyły 6 tydzień życia, zostaly zaszczepione na choroby zakaźne pierwszą szczepionką. Zobaczcie jak urosły i zmieniły się przez ten tydzień!

 

 


 

 

23.06.2018  Zdjęcia 5 tygodniowych szczeniąt z miotu Z w ich Galerii! 

 

Mama Rewelka już pozwala babci Laili i ciotce Primie bawić się ze szczeniętami - zobaczcie na zdjęciach w galerii miotu Z.

5 tygodniowe szczenięta zostaly już drugi raz odrobaczone, za tydzień pierwsze szczepienie.

 

 


 

 

17.06.2018 Nowe zdjęcia 4-tygodniowych szczeniąt

 

Miot Z skończył dziś 4 tygodnie, szczenięta już od tygodnia biegają i jedzą stały pokarm. Zobaczcie jak bardzo urosły i się zmieniły w Galerii miotu Z - zapraszamy!!

 

 


 

 

 

03.06.2018  Ruszyła Galeria miotu Z - zapraszamy!!!

 

W galerii miotu Z zdjęcia 1 i 2 tygodniowych szczeniąt, w tym pierwsze indywidualne fotki 2-tygodniowych maluchów.

 

 

 

 

 

 


 

 

20.05.2018  Urodził się miot "Z" rodezjanów!!!

 

Oczekiwany miot rodezjanów już na świecie!! :-) Mamy 11 szczeniąt: 6 piesków i 5 suczek! Wszystkie zdrowe, silne, żywotne, z prawidłowym odruchem ssania. Wszytskie mają pręgi, 1 piesek jest niestandardowy - ma dodatkowy wicherek w prędze, reszta szczeniąt prawidlowa. Mama Rewelka czuje się dobrze, ma bardzo dużo mleka, bardzo troskliwie i zaradnie zajmuje się swoimi pociechami. Jest bardzo przejęta swoją nową rolą.  Szczenięta, mimo ich bardzo dużej wagi urodzeniowej, rodziła samodzielnie, siłami natury, z moją pomocą. 

 

Więcej szczegółów o miocie i porodzie w zakładce Rewelacja/potomstwo

Kontakt dla zainteresowanych!

 

Poniżej fot. miotu Z w drugi dzień po porodzie. Więcej zdjęć w Galerii miotu Z!

 

  

 

 

 


 

 

Oczekujemy szczeniąt rodezjanów!!!

 

Około 20 maja spodziewamy się nowego miotu rodezjanów , będzie to miot "Z". Tym razem mamą po raz pierwszy zostanie Rewelka - najmłodsza suczka w naszej hodowli. Tatą przyszłego miotu będzie piękny Akin o doskonałej psychice i ciekawym rodowodzie.
Więcej szczegółów i zdjęć przyszłych rodziców znajdziecie w zakładce: Rewelacja/Potomstwo

Zaiteresowanych szczeniętami od Rewelki zapraszamy do kontaktu! 

 

 

 

 

 

 


 

 

18.02.2018 Odjechala ostatnia suczka z miotu W

 

 

Dzisiaj Wena (błękitna) odjechala ze swoją nową rodziną do swojego nowego domu, który będzie dzielić z 3 już starszymi jamniczkami oraz dwójką dzieci (oprócz pani i pana oczywiście). Życzymy całej rodzince pięknych wspólnych chwil, a Weni, żeby jak najszybciej zaaklimatyzowała się w nowym, kochającym domu!

 

 


 

 

10.02.2018 Została jeszcze wolna sunia z miotu W

 

W tę sobotę "żółta" suczka Witamina odjechała wraz ze swoją wspaniałą nową rodziną. Jeszcze "błękitna", czyli Wena ciągle czeka na swój nowy dom.
Wena jest piękną, standardową sunią , z wielkim potencjałem wystawowo-hodowlanym. Jest świetnie zbudowana, ma uroczy, słodki wyraz, duże, inteligentne, czarne oczy, wydatne przedpiersie, prościutki grzbiet, jest bardzo dobrze kątowana, ma atrakcyjne czerwowno pszeniczne umaszczenie - żywą, czystą, intensywnie czerwono pomarańczową barwę. Jest też bardzo miła, otwarta, przyjacielska, bardzo kontaktowa, inteligentna, bardzo szybko się uczy, uwielbia zabawy z dziećmi, lubi jeździć samochodem. Jest naszą małą perełką! 
Jest odrobaczona, już po wszystkich szczepieniach, do nowego domu pójdzie z książeczką zdrowia, metryczką ZKwP (gdzie jest zarejestrowana moja hodowla oraz wszystkie moje psy), a także z wyprawką oraz broszurą o odchowie szczenięcia, napisaną przez mnie specjalnie dla przyszłych właścicieli moich szczeniąt.

 

Osobom poważnie zainteresowanym kupnem suni podajemy kontakt

 

Poniżej jej zdjęcia - więcej indywidualnych zdjęć w Galerii miotu W

 

         

 

 

 


 

 

02.02.2018  Mamy 2 wolne suczki RR z miotu W od Primy!!

 

Dzisiaj odjechał piesek Wiwat (brązowy) do swojego nowego domu - na pewno będzie miał tam szczęśliwe życie :-). 2 siostrzyczki - Wena (błękitna) i Witamina (żółta) wciąż czekają na swoje rodziny.

 

Poniżej zdjęcia wolnych suczek. W Galerii miotu W można oglądać indywidualne zdjęcia w oddzielnych albumach każdej z dostępnych suczek - zapraszamy do oglądania!! 

 

Zainteresowanym podajemy kontakt.

 

 

    

 

 

 


 

 

10.01.2018  Mamy jeszcze wolne szczenięta!!!

 

Są jeszcze dostępne 3 10-tygodniowe szczenięta -  2 wystawowe suczki oraz 1 wystawowy piesek: suczka "żółta" Witamina, suczka "błękitna" Wena oraz piesek "brązowy" Wiwat. Są już po drugim szczepieniu, oczywiście odrobaczone, z książeczkami zdrowia, metryczką ZKwP, wyprawką oraz instrukcją odchowu.

Poniżej zdjęcia wolnych szczeniąt. W Galerii miotu W są indywidualne albumy ze zdjęciami każdego z wolnych szczeniąt - zapraszamy do oglądania!! 

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

 

    

 

 


 

 

4.12.2017  Nowe indywidualne zdjęcia 5-tygodniowych szczeniąt w ich Galerii

 

 

Za nami pierwsze, jeszcze nie całkiem składne próby ustawienia szczeniąt w pozycji wystawowej. Zaledwie 5-tygodniowe maluszki po raz pierwszy w swoim życiu znalazły się w obcym dla nich pomieszczeniu i warunkach, na wysokości, wśród nowych zapachów i dźwięków, no i po raz pierwszy wymagano od nich takich "akrobacji"  :-) :Spisały się nad wyraz dzielnie, a "Zielona" wręcz świetnie się bawiła :-D 


Zapraszamy do galerii!!!

 


 

 

11.11.2017  Galeria miotu W

 

Ruszyła Galeria szczeniąt z miotu W - zapraszamy do oglądania zdjęć!!

 

 


 

 

30.10.2017 Miot "W" już na świecie!!

 

 

Z wielką radością i dumą zawiadamiamy, że 30.10.2017 w naszej hodowli przyszedł na świat miot W.

Tym razem mamą została PRIMABALERINA z Werwą, a tatą Maanhaar Primo-Creatus Fateful BENJAMIN.

Urodziło się 8 dziewczynek i 2 chłopczyków. Więcej info w zakładce: Prima/Potomstwo

 

 

  

 

 


 

 

25.092017

 

Z radością informujemy, że badanie USG potwierdziło iż pod koniec października w naszej hodowli mają się narodzić szczenięta rodezjany - będzie to miot "W" . Tym razem po raz pierwszy mamą zostanie suczka z naszej hodowli - Primabalerina z Werwą - domowo Prima. Ojciec przyszłego miotu to piękny Benjamin - Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin. Więcej szczegółów w zakładce Prima/Potomstwo.

 

Kontakt z hodowlą dla osobób zainteresowanych szczeniętami z oczekiwanego miotu W

 

 

 

 


 

 

29-30.08.2017 Krycie Primy

 

W tych dniach dwukrotnie gościliśmy u naszej znajomej w Czechach na kryciu Primy. Randka Primy i Benjamina przebiegła pomyślnie ;-) Teraz z niecierpliwością czekamy na jej rezultaty. Nasza kochana Primka ma po raz pierwszy zostać mamą. Wkrótce dalsze info na temat jej spodziewanego miotu w zakładce Prima/Potomstwo

 

 


 

 

 10.03. 2017 nowe zdjęcia indywidualne szczeniąt w Galerii miotu T - zapraszamy! 

 

 


 

 

22.02.2017 Zapraszamy do galerii 5 i 6-tygodniowych szczeniąt!

 

 


 

 

17.02.2017 4 tygdnie miotu T

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu - kliknij tutaj

 

 


 

6.02.2017 Szczenięta z miotu T mają już 3 tygodnie - nowe zdjęcia w ich galerii!!

 

Szczeniaki juz dobrze widzą, słyszą, reagują na bodźce sluchowe i wzrokowe i biegają :-). Jeszcze często się wywracają, ale idzie im coraz lepiej :-). Próbują już tez swoich sił w zabawie, potrafia też już warczeć i szczekać. 

Dzisiaj są pierwszy raz odrobaczone, zaczną też jeść stałe pokarmy - na początek starter, później surową, mieloną wołowinkę.

 

 


 

31.01.2017 Mamy już 2 tygodnie - zapraszamy do naszej galerii zdjęć!!

 

Dzisiaj szczenięta skończyly dwa tygodnie, zaczynają otwierać oczka - co widac na zdjęciach i podejmują pierwsze, jeszcze nieudolne próby zabawy ze sobą. Stają się też coraz bardziej ruchliwe i zaradne. Niedlugo staną na nóżki i zaczną chodzić.

 

 


 

 

23.01.2017  Pierwszy tydzień już za nami - nowe fotki w Galerii Miotu T !!

 

Minął pierwszy tydzień życia maluchów, szczenięta i mama mają się dobrze. Malce rosną zdrowo, przybierają na wadze, właściwie to są bardzo tłuściutkie :-), bo Laila jak zawsze ma dużo pokarmu, a miot nie jest bardzo liczny. Dzisiaj po raz pierwszy mialy obcinane pazurki, zniosły to bardzo dzielnie :-) 

Zapraszamy do ich galerii!

 

 


 

 

16.01.2017  Szczenięta rodezjany z miotu T od Laili już na świecie!!!!

 

 

16.01.2017 urodziły się małe rodezjany z Werwą. Mamy 7 szczeniąt: 1 suczkę i 6 piesków, wszystkie zdrowe, dorodne i żywotne, o dużej wadze urodzeniowej (od 560 do 470g). Mamą miotu "T" została NASZA LAILA z Werwą, ojcem jest HOMER Pręgowce z Jasienia. Aktualne info o miocie można czytać w zakładce: Laila/Potomstwo

 

Dla zainteresowanych rezerwacją kontakt tu.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Nie mamy już wolnych szczeniąt z miotu S

 

 

Oczekujemy szczeniąt z kolejnego miotu - T - tym razem od Laili, które mają się urodzić w połowie stycznia 2017 roku.

 

 

 

 

Wszelkie info na temat  miotu T oraz przyszłych rodziców można znależć na podstronie Laila/Potomstwo

Możliwa jest jeszcze rezerwacja szczeniąt - kontakt

 

 


 

 

Ostatnie sukcesy wystawowe hodowli z Werwą:

 

2.12.2016  Świebodzice - Krajowa Wystawa Psów rasowych

- Primabalerina:  kl. otwarta - lokata 1, złoty medal

- Pokusa: kl. otwarta - lokata 2, srebrny medal

- Rewelacja: kl. młodzieży - lokata 1, złoty medal, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy- BOB !!!

 

Wszystkie dziewczyny z Werwą spisały się znakomicie, a Rewelacja wprost rewelacyjnie :-)  - jako najmłodsza, pokonała dorosłych rywali i wygrała całą rasę!! 

 

 


 

 

8.11.2016 Jest jeszcze 1  piesek z miotu S

 

 

Poniżej prezentujemy jego zdjęcia, więcej indywidualnych fotek w galerii miotu S

 

 

 

 

Piesek Splendor (czarna obróżka) - wystawowy

 

 

  

 

 


 

 

18.10.2016  Mamy jeszcze wolne szczenięta rodezjany!

 

Są jeszcze dostępne pieski oraz suczki z miotu S. Ich indywidualne zdjęcia w wieku 6 tygodni można zobaczyć w Galerii  miotu S - zapraszamy!! W celu ułatwienia identyfikacji poszczególnych szczeniąt przez oglądających - pieski różnią się kolorem obróżek. Więcej info o miocie i rodzicach można znależć w zakładce Pokusa / Potomstwo

Dla zainteresowanych kontakt tu 

 

 


 

 

16.10.2016  Najnowsze sukcesy wystawowe młodzieży z Werwą

 

W  niedzielę 16 października na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Jeleniej Górze Rewelacja z Werwą otrzymała ocenę doskonałą w klasie młodzieży, pierwszą lokatę, złoty medal i tytuły Zwycięzca Młodzieży oraz Najlepszy Junior  :-). To jeszcze nie konieć osiągnięć Rewelki w Jeleniej Górze, gdyż w konkurencji finałowej wyboru najpiękniejszego psa z klasy młodzieży - Rewelka została wybrana jako naj;lepsza z grupy psów gończych. Bardzo się cieszymy, że tak dobrze się spisała :-)

Sędziował znany specjalista w rasie i długoletni holenderski hodowca - pan Jan Coppens

 

 

   

 

 

 Wcześniejsze sukcesy to:

 

1.10.2016  Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Rybniku

 

Miotowa siostra Rewelki - RAPSODIA z Werwą (domowo Raffia) otrzymała ocenę doskonałą, lokatę 1 oraz tytuł Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior - cieszymy się i gratulujemy!! :-)

 

24.09.2016  Międzynarodowa wystawa we Wrocławiu

 

To była bardzo udana wystawa dla młodzieży z Werwą - po raz pierwszy w klasie młodzieży wystąpiła Rewelka i Rudolf. Rewelacja dostała ocenę doskonałą, drugą lokatę i srebrny medal, a brat Rudolf - Racktime z Werwą - wygrał swoją klasę, otrzymał ocenę doskonałą, złoty medal i tytuł Zwycięzcy Młodzieży, a potem w porównaniu z suczką również wygrał i otrzymał tytuł Najlepszy Junior w Rasie :-) 

Oceniała pani Magdalena Musiał (PL)

Jesteśmy bardzo dumni z udanego międzynarodowego debiutu naszej młodzieży :-)

 

    

 

 

A na wcześniejszych wystawach siostry z miotu P - PRIMABALERINA i POKUSA  oraz dzieci z miotu R również odnosiły znaczące sukcesy na ringach krajowych i zagranicznych:

 

 

18-19.06.2016 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Kraków

sędzia Oleg Yanchev (Ru)

 

Rewelacja - kl. szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok.1, Najlepsze Szczenię w Rasie

 

 

15.05.2016 I Krajowa Wystawa Rhodesian Ridgeback w Łodzi

sędzia Jan Coppens (NL)

 

Primabalerina z Werwą - klasa pośrednia - ocena doskonała, lokata 1, medal złoty i wniosek CWC

Pokusa z Werwą - kl. otwarta - ocena dosk., lok. 1, medal złoty i wniosek CWC

Rewelacja z Werwą - w kl. szczeniąt ocena wybitnie obiecująca, lokata 2

Rapsodia z Werwą - w kl. szczeniąt ocena wybitnie obiecująca, lokata 1 

Racktime z Werwą - w kl. szczeniąt ocena wybitnie obiecująca, lok.2 oraz tytuł Najpiękniejsza Głowa całej wystawy!!

 

 

8.05.2016  X Specjalistyczna Wystawa Rhodesian Ridgeback KCHRR w Czechcach

sędzia Svietlana Radziuk

 

Rewelacja - kl. szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok.1, BISS Puppy !!!

Rewelka pośród bardzo silnej i licznej konkurencji na specjalistycznej wystawie RR była nalepszym szczenięciem!!!  :-) Pani sędzia to specjalista w naszej rasie.

 

 

1.05.2016  Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Rybniku  

sędzia Katarzyna Gazda

 

Primabalerina - kl. pośrednia - ocena dosk., lok 1, medal złoty, CWC

Pokusa - kl otwarta - ocena dosk., lok. 2

Rewelacja - kl. szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok. 2

Rapsodia - kl. szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok.1, Najlepsze Szczenię w Rasie

 

 

16.04.2016  Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Wrocław

 sędzia Maciej Kozber

 

Primabalerina - kl. pośr. - ocena dosk., lok.1, CWC

Pokusa - kl. otwarta - ocena dosk., lok.1, CWC

Rewelacja - kl. szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie oraz Najpiękniejsze Szczenię

 

 

 

10.04.2016  Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Gliwicach

sędzia Mirosław Olejnik 

 

Primabalerina - kl. pośrednia - ocena doskonała, lok.1, CWC

Pokusa - kl. otwarta - ocena dosk., lok.1, CWC

Rewelacja - kl. szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok. 1, tytuł Najlepsze Szczenię

 

 

20.03.2016  Krajowa Wystawa Psów Rasowych Katowice

sędzia Janusz Opara

 

Primabalerina - kl. pośrednia- ocena doskonała, lok.1, CWC

Rewelacja - kl. młodszych szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok.1

Rekord - kl. młodszych szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok.1, Najlepsze Szczenię

Racktime - kl. młodszych szczeniąt - ocena wybitnie obiecująca, lok.2

 

 

 


 

14.10.2016  Nowe zdjęcia w galerii miotu S !

 

W galerii szczeniąt z miotu S można oglądać indywidualne fotki każdego ze szczeniąt - ZAPRASZAMY!!

 

 


 

12.10.2016  Szczenięta przeszły związkowy przegląd miotu i tatuowanie

 

Dzisiaj odbył się przegląd miotu i tatuaż szczeniąt. Przegląd wypadł bardzo pomyślnie, szczenięta i mama zostały pochwalone, podobnie jak warunki socjalne hodowli :-). 

Maluchy bardzo dzielnie zniosły tatuowanie uszu.

 

Poniżej protokół z przeglądu miotu

 

 

 

 

 


 

 

8.10.2016  Miot S ma 6 tygodni

 

W tę sobotę szczenięta skończyły 6 tygodni życia i przeszły swoje pierwsze szczepienie na choroby zakaźne. 

Poniżej fotki 6-tygodniowych szczeniąt.

Zdjęcia indywidualne wkrótce w ich Galerii

 

 

 


 

1.10.2016  Szczenięta skończyły 5 tygodni

 

Dzisiaj miot ma już 5 tygodni... czas strasznie szybko leci, szczeniaki zmieniają się z dnia na dzień - rosną, dorośleją i pięknieją w oczach :-).  

Dzisiaj były odrobaczane drugi raz i miały jak co tydzień obcinane pazurki. Za tydzień już szczepienie. Mama Pokusa dalej je karmi, oprócz tego jedzą wołowinę, twaróg i suchą karmę. Niespełna roczna ciotka Rewelka nadal zafascynowana maluchami, wytrwale i ochoczo pomaga Pokusie w ich pielęgnacji i wychowaniu - można powiedzieć, że odbywa wczesną praktykę macierzyńską :-) Jest bardzo cierpliwa i delikatna w stosunku do szczeniaków :-)

Poniżej zdjęcia jak Rewelka opiekuje się szczeniętami.

Więcej zdjęć 5-tygodniowych szczeniąt w Galerii

 

   

 


 

 

26.09.2016 Polecamy nowe zdjęcia 4-tygodniowych szczeniąt w ich galerii

 


 

22.09.2016 Pierwsze zabawy ze starszą siostrą :-)

 

Rewelka po okresie lęków okołoporodowych, teraz przechodzi okres totalnej fascynacji szczeniakami :-),:dosłownie nie wychodzi z ich kojca, a odizolowana na chwilę, sterczy pod schodami i piszczy do nich niemiłosiernie :-):-)

 

   

 

 


 

19.09.2016  Indywidualne zdjęcia 3-tygodniowych szczeniąt w ich galerii - ZAPRASZAMY!!!

 

 


 

18.09.2016  Wczoraj szczenięta skończyły 3 tygodnie

 

Szczeniaki są coraz doroślejsze i bystrzejsze, już biegają, bawią się i reagują na bodźce słuchowe i wzrokowe. Jedzą już karmę - starter i od dzisiaj także surową, mieloną wołowinę - bardzo im smakuje :-). Wczoraj były odrobaczone wraz z mamą Pokusą po raz pierwszy.

W galerii wkrótce ich indywidualne zdjęcia

 

   

 

 

 


 

 

9.09.2016 Jutro szczenięta konczą 2 tygodnie

 

Pokusa troskliwie opiekuje się swoimi dziećmi i karmi je  w dalszym ciągu samodzielnie. Na razie ma wystarczająco dużo pokarmu, wszystkie maluchy podwoiły wagę urodzeniową w 10 - 12 dniu, czyli bardzo ładnie przybierają, jak na tak liczny miot. Nadal codziennie są ważone, a pokarm zastępczy na razie się nie przydał :-)

Szczenięta już widzą, słyszą i podejmują pierwsze próby chodzenia. Są bardzo żwawe i ruchliwe.

 

Zapraszamy do ich galerii!

 

  

 


 

 

5.09.2016 Ruszyła już Galeria miotu S !!!

 

Zapraszamy!!

 

 


 

3.09.216 Miot S skończył tydzień

 

Dzisiaj szczenięta skończyły pierwszy tydzień życia, rosną, przybierają na wadze i rozwijają się prawidłowo - są już całkiem sporymi i ruchliwymi pulpetami :-)  Dzisiaj miały też pierwszy raz obcinane pazurki - łącznie obcięłam 234 pazurki!! :-D

 

Poniżej zdjęcia tygodniowych maluchów. Wkrótce rusza Galeria miotu S, gdzie będzie można oglądać aktualne zdjęcia szczeniąt

 

   

 


 

 

27.08.2016  Mamy szczeniaki!!! :-) 

 

W sobotę o 2:21 w nocy Pokusa została mamą!! :-)  Pierwszy urodził się chłopczyk 400g. Poród odbył się siłami natury i zakończył w południe tego samego dnia, o godz.13:18 przyjściem na świat ostatniej, siódmej dziewczynki o wadze urodzeniowej 460g W sumie mamy 13 szczeniąt w miocie S! - szczęśliwa trzynastka!! :-)  jesteśmy równie szczęśliwi i dumni jak Pokusa!!  :-) Statystykę miotu podamy póżniej - zapraszamy do działu Potomstwa Pokusy

 

   

 

 


 

 

04.08.2016  Nowe zdjęcia przyszłej mamy

Pokusa jako przyszła mama czuje się bardzo dobrze, chętnie spaceruje, chociaż już bez szaleństw  :-)

 

    

 


 

26.07.2016  Potwierdzona ciąża Pokusy

 

USG w 21 dniu potwierdziło ciążę Pokusy. Bardzo się cieszymy :-)
Poniżej pierwsze zdjęcia szczeniąt z miotu S :-)

 

 

 


 

29-30.06.2016  Krycie Pokusy

 

Pod koniec czerwca wypadła nam wizyta w Czechach u naszych długoletnich znajomych Katki i Marka, gdzie odbyła się bardzo udana randka Pokusy i pięknego Tino. Czekamy teraz na owoce tej randki, które mają przyjść na świat ok. 30.08.2016.

 

OJCIEC przyszłego miotu:

 

Multi CH. C.I.B. vice WW BISS 2013 imoprt USA:
KENNEBEC´S FINAL ANSWER
(HD:A/A , ED:0/0, OCD:free, LTV:neg, BACK:neg, TAIL:neg. THYROID:negative, EYES:negative, DDstatus BB status - not carry any livernose gene ) 

 

MATKA przyszłego miotu:

 

POKUSA z Werwą
(HD: A/A, ED: 0/0, OCD: free (-)(-), spondyloza: neg. (0), thyroid normal)

 

 

Wybrałam na ojca szczeniąt naszej Pokusy Titikakę ze względu na jego wspaniały rodowód łączący w sobie amerykańskich przodków, co dało odzwierciedlenie w doskonałym eksterierze – pięknej budowie, wyrazie i umaszczeniu, a także, - co bardzo ważne – ze względu na jego niezwykle miłą, otwartą i stabilną psychikę. Tino jest psem w doskonałym typie i o równie doskonałym zdrowiu. Mam nadzieję, że takie właśnie cechy przekaże swojemu potomstwu z miotu S.
Więcej zdjęć i info o Titi na jego stronie: http://www.ascot.cz/tino/front.htm

O matce szczeniąt Pokusie informacje można znaleźć na jej stronie: http://werwa.pl/pl/index.php/rhodesiany/suki/pokusa

 


 

29.11.2015  Nowe zdjęcia szczeniąt Laili w galerii miotu R

 

Zobaczcie jak prezentują się R-szczeniaki w wieku 7 i 8 tygodni - zapraszamy do galerii!!

 

 

 


 

 

 

28.11.2015  Spacer w miłym towarzystwie

 

I znów odwiedzili nas znajomi ze swoimi RRudzielcami, żeby dotrzymać nam towarzystwa podczas jesiennych spacerów - szaleńczym biegom i dzikim skokom nie było końca :-) Nawet prawie 12-letnia  babcia Rewia dokazywała ze swoim wnukiem Leonem :-)

 

   

 

 


 

 

 

28.11.2015  I następny sukces kolejnej córki Luksusa!

 

W poprzedni weekend na Międzynarodowej Wystawie Psów w Kielcach młodziutka, ale już bardzo utytułowana LUBAYA MANGA Makorikori "LU" otrzymała ocenę doskonałą, lokatę 1 i wniosek CWC, czym ukończyła Championat Polski - serdecznie gratulujemy :-)

 

 

 


 

 

 

17.11.2015  Kolejne wystawowe sukcesy potomstwa Luksusa

 

Piękna córka Luksusa z Werwą - ACANA Afrykańska Sfora (Whiskey) - w Poznaniu na Międzynarodowej Wystawie 7.11.2015 zajęła 1 lokatę w kl. otwartej i otrzymała wniosek CWC - gratulacje!!

 

    

 


 

 

 

16.11.2015  Szczenięta już po pzreglądzie miotu, zaszczepione, z tatuażami

 

W sobotę szczenięta skończyły 6 tygodni i przeszły związkowy przegląd miotu. Szczenięta na przeglądzie wypadły bardzo dobrze i otrzymały same pochwały :-) Kontrola miotu odbyła się na terenie hodowli i dotyczyła również warunków socjalnych oraz matki. Wszystko zostało pozytywnie ocenione przez kierownika sekcji VI gr - sędziego Grzegorza Werona.

Szczenięta dzielnie zniosły tatuowanie, jak również wcześniejsze szczepienie. 

 

Poniżej protokół z przeglądu miotu 

 

 

 

 


 

 

 

13.11.2015  Nowe indywidualne zdjęcia 5,5 tygodniowych szczeniąt.

 

Zapraszamy do Galerii miotu R

 

  

 


 

 

4.11.2015  Spacerek w ogródku :-)

 

Dzisiaj wykorztystalismy piękną pogodę na poznawanie nowego otoczenia w ogrodzie i przy okazji socjalizację z pozostałymi psami. Dorosłe suki były zauroczone towarzystwem szczeniąt, a szczeniaczki z zaciekawieniem i zachwytem zaprzyjaźniały się z wielkimi krewnymi :-) Młoda Prima próbowała szczenięcych zabaw z młodszym półrodzństwem, starsza Samba wręcz matkowała im, a sędziwa Rewia doglądała wszystkiego, jak na szefową przystało - oczywiście wszystko odbywało się za zgodą i w pełnym porozumieniu z mamą Lailą :-)

 

    

 

Więcej zdjęć w Galerii miotu R

 

 


 

 

 

2.11.2015  Nowe zdjęcia 4 tygodniowych szczeniąt w galerii miotu R !!

 

Szczenięta są już na tyle duże, że mogą samodzielnie pozować do indywidualnych zdjęć. Każde z nich ma po 2 fotki w wieku 4 tygodni. Są również zbiorowe zdjęcia ze wspólnego posiłku - osobno chłopcy i osobno dziewczynki. Po skończeniu 3 tygodnia życia maluchy oprócz mleka mamy jedzą również karmę, twarożek i surową mieloną wołowinkę - wprowadzane stopniowo przez cały 4 tyddzień. Apetyty dopisują im jak zawsze! :-)

 

 


 

 

 

30.10.2015  Nowa galeria miotu R!!!

 

Ruszyła galeria miotu R - można ją oglądać na stronie: Galeria miot R

Co tydzień będą dodawane nowe zdjęcia szczeniąt.

Wrótce indywidualne fotki szczeniąt 4-tygodniowych - zapraszamy!!

 

 


 

 

 

25.10.2015  3 tygodnie miotu R

 

W ten weekend szczenięta skończyły 3 tygodnie - już są podobne do piesków :-) Już też całkiem sprawnie chodzą i bawią się ze sobą - można zaobserwować pierwsze społeczne zachowania. Zaczynają uwidaczniać się różnice między nimi.

Miot jest już po pierwszym odrobaczeniu i kolejnym obcinaniu pazurków - oba niezbyt przyjemne zabiegi maluchy zniosły całkiem dzielnie :-)

 

Niżej nowe zdjęcia w wieku 3 tygodni

 

 

 

 


 

 

 

17.10.2015  Minęły 2 tygodnie

 

Dzisiaj szczenięta skończyły 2 tygodnie. Od 2 dni mają już otwarte oczka i kanały słuchowe, próbują chodzić - jeszcze na ugiętych nóżkach. Laila nadal bardzo troskliwie dba o swoje dzieci i karmi je, w dalszym ciągu ma wystarczająco dużo pokarmu. Maluchy piją dużo mleka, rosną i są tłuściutkie :-). W 8-9 dobie podwoiły wagę urodzeniową. Dwukrotnie miały juz obcinane pazurki.

 

Poniżej dzisiejsze zdjęcia szczeniąt w wieku równo 2 tygodni

 

         

 

 

 


 

 

8.10.2015  Szczenięta 5-dniowe

 

Minęła już piąta doba, jak szczenięta są na świecie. Rosną jak na przysłowiowych drożdżach, piją mleko mamy, przybierają na wadze i śpią - to są obecnie ich główne zajęcia :-)

Laila bardzo szczęśliwa i dumna!  :-)  dzielnie opiekuje się swoimi dziećmi, karmi, wylizuje i dogląda.

 

  

 

 


 

 

3.10.2015  Mamy szczeniaki !!! Przyjmujemy zapisy na szczenięta!

 

Dzisiejszej nocy między godz. 3:00 a 6:25 Laila urodziła swój drugi miot - "R".  Jest 7 szczeniąt - 4 suczki i 3 pieski. Poród odbył się siłami natury, przebiegał szybko i sprawnie, Laila poradziła sobie idealnie. Wszystkie szczenięta są zdrowe, żywotne i silne oraz mają prawidłowy odruch ssania. Wagi urodzeniowe to 480, 520 i 570g - a więc są spore. Na chwilę obecną nie stwierdziłam żadnych wad, ani odstępstw od wzorca, cała siódemka wydaje się wystawowa.

 

Osoby zainteresowane miotem proszę o kontakt!

 

Więcej szczegółów i zdjęć w dziale Laila/Potomstwo

 

    

 

 

 


 

 

 

26.08.2015  Spodziewany miot rodezjanów!  Ciąża Laili potwierdzona!

 

Dzisiejsze badanie USG potwierdziło, że na początku października urodzą się szczenięta z miotu R – będzie to drugi miot Laili.

Wszystkich zainteresowanych  prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy w celu potwierdzenia rezerwacji szczenięcia.

 

 

    

 

 


 

 

2-4.08.2015  Krycie Laili

 

Tego dnia gościliśmy z Lailą na kryciu w Czechach w zaprzyjaźnionej hodowli Anunnaki.  Tym razem nasz wybór padł na pięknego Elvisa – Kadamo It’s Now or Never

Elvis jest psem odpowiadającym moim założeniom hodowlanym  – o  ciekawym i wartościowym rodowodzie i nienagannym zdrowiu, co potwierdzają wyniki licznych badań. Jest  pięknie zbudowany, w szlachetnym, eleganckim typie. Charakteryzuje go  również samcza głowa z typowym dla rasy wyrazem oraz doskonały, wydajny ruch. Ma także bardzo dobrą psychikę - jest zrównoważony, pewny siebie, wesoły.

 

Są to podstawowe kryteria, które biorę pod uwagę dobierając reproduktory dla swoich suk - tak, by szczenięta były równie piękne, zdrowe i dobre psychicznie, jak ich rodzice, a nawet pod pewnymi względami reprezentowały jeszcze wyższy poziom w rasie, co jest zgodne z postępem hodowlanym, który jest jedną z głównych idei hodowlanych w mojej hodowli.

 

Krycie odbyło się w sposób naturalny i zupełnie bezproblemowo, bez jakichkolwiek komplikacji, czy pomocy.  Teraz czekamy na efekty  :-)

 

       

                                    Elvis                                                                                 Laila

 

 

 

 


 

 

 

Planujemy nowy miot Rhodesianów. Prowadzimy zapisy zainteresowanych szczeniętami! Kontat tutaj