Satysfakcja

 

O satysfakcji | Rodowód | Osiągnięcia | Galeria | Potomstwo

 

 

Potomstwo:

 

 

 

Miot B

 

ur. 02.03.2020, 9 szczeniąt (3 pieski i 6 suczek)

 

Ojciec:

 

 Incredible Saphire Qwandoya  (I.Ch, multi Ch RR'Shuffling Motion Luxor x J.Ch., Ch Endless Pearl Joline Quandoya)

J.Ch.Cz., candidate for Cz.Ch, candidate for Inter Ch., HD: 0/0, ED:0/0, OCD: free (-)(-), JME (-) free, SA negative, DM: N/N, LTV 0, heamophilia B: N/N, D/d, B/b

 

 

Matka:  

SATYSFAKCJA z Werwą ( MultiCh., InterCh. viceWW KENNEBEC'S FINAL ANSWER-"Titi" x  Ch.PL Pokusa z Werwą )

J.Ch.PL, candidate for Ch.PL., HD: 0/0, ED:0/0, OCD: free (-)(-), JME (-) free, homozygote DD

 

 

 

 

 

 

Informacje o miocie B (Safir x Mia) oraz zdjęcia rodziców i szczeniąt można też znaleźć na FB na stronie hodowli z Werwą oraz na stronie samej Mii (Satysfakcji z Werwą)  - zapraszamy!! :-) 

 

 

 


 

Miot A

 

 Ur. 13.12.20118, 12 szczeniąt (8 piesków i 4 suczki)

 

Ojciec:

 HOMER Pręgowce z Jasienia (A By B Unique Resh Zone - "Bora"  x  Gepard Pręgowce z Jasienia - "Nazir")

C.I.B. Ch. SLO, PL, LT, J Ch Pl, Zwycięzca Klubu KRGS `17, JDV`14, Junior DK Winner, Mł. Zw. PL, 

HD: 0/0, ED:0/0, OCD: free (-)(-), JME (-) free, DM: free

 

Matka:  

SATYSFAKCJA z Werwą (POKUSA z Werwą  x  KENNEBEC´S FINAL ANSWER - "Titi")

J.Ch.PL, candidate for Ch.PL., HD: 0/0, ED:0/0, OCD: free (-)(-), JME (-) free, homozygote DD

 

 

 

 

 

Więcej info o ojcu i matce szczeniąt z miotu A:

Ojcem miotu, jak wyżej można przeczytać, jest miły, piękny i bardzo przez nas lubiany HOMER z zaprzyjaźnionej hodowli Pręgowce z Jasienia.  Psa tego wybrałam po raz drugi do krycia w swojej hodowli - tym razem jako reproduktora dla Mii. Zadecydowałam tak, gdyż znakomicie sprawdził się w mojej hodowli poprzednim razem, jako ojciec miotu T od Laili (babci Mii) dając z Lailą piękne i zdrowe szczenięta, o wspaniałej psychice.  Na podjęcie takiej decyzji miały również wpływ względy emocjonalne - podobnie jak poprzednim razem - o ktorych za chwilę. Homer wyhodowany i jednocześnie będący własnością mojej długoletniej przyjaciółki i doświadczonej hodowczyni, wyróżnia się elegancją, szlachetnym typem i pięknym wyrazem. Oprócz tych zalet oraz wspaniałej psychiki i nienagannego zdrowia, posiada także inne, niezwykle cenne dla mnie walory - mianowicie jest potomkiem mojego ukochanego, nieżyjącego już od lat Pokera (MKAI Leoridge) sprowadzonego przeze mnie w 2003 roku z Włoch, a posiadającego czysto amerykański rodowód oraz potomkiem Sambry (Maxwood TSELA) importowanej przed laty przez Renatę - właścicielkę Homera - z RPA. Zarówno Sambra, jak i Poker - dziadkowie Homera - były wyjątkowymi psami, tak pod względem psychiki, jak i eksterieru i o wybitnym pochodzeniu. Mocno liczymy na to, że oczekiwane szczenięta z miotu A od Mii wyrosną na równie znakomitych przedstawicieli swojej rasy.

 

Mamą szczeniąt z miotu A jest bardzo urodziwa Mia - SATYSFAKCJA z Werwą, suczka o ujmująco miłej psychice, bardzo zrównoważona, spokojna i posłuszna, podobnie jak jej mama POKUSA z Werwą. Mia urodziła się w mojej hodowli, podobnie jak jej mama i tak samo jest moją suczką na współwłasność, mieszkającą od szczeniaka ze swoją rodziną w swoim domu. Utrzymuję stały i bardzo bliski kontakt z właścicielami zarówno Mii jak i jej mamy Pokusy. Przyjaźnimy się i często spotykamy, zarówno na wystawach, jak i w swoich domach, czy na wspólnych wypadach. Osobom zainteresowanym szczeniętami z oczekiwanego miotu A podaję kontakt do właścicieli: 788 127 375

Możliwy też kontakt do mnie.

 

Więcej info o miocie A:

 

W miocie 12 szczeniąt urodziło się 8 piesków - w tym 2 są niestandardowe: 1 z niewielką asymetrią koronki i drugi z maleńkim, ledwie wyczuwalnym zrostem w ogonku oraz 4 suczki, w tym jedna niestandardowa, bez pręgi. Białe znaczenia niewielkie, w normie, DS oraz innych zmian chorobowych, wad anatomicznych i eksterierowych nie stwierdzono.

 

Poniżej zdjęcia szczeniąt z ich pierwszej doby życia. Aktualne zdjęcia szczeniąt oraz filmiki można znaleźć na FB na stronie:  https://www.facebook.com/Rhodesian-Ridgeback-Mia-Satysfakcja-z-Werw%C4%85-1231755323605257/  - zapraszamy!!!